Search
 

Przerwy Kawowe

Quantum Catering / Przerwy Kawowe

Odpręż się przy kawie!

coffe break
przerwa kawowa, bar kawowy
przerwa kawowa, coffe break

Przerwa kawowa to popularny przerywnik podczas konferencji, szkolenia czy kongresu. To czas kiedy uczestnicy mogą złapać oddech, wymienić się spostrzeżeniami lub uporządkować swoją wiedzę. To także doskonała przestrzeń co-workingowa –  przy kawie nawiązujemy nowe znajomości, wymieniamy się kontaktami i podtrzymujemy zbudowane już kontakty biznesowo. Przerwa kawowa to jednak przede wszystkim okazja do napicia się dobrej kawy lub herbaty, które dodadzą uczestnikom energii na następne godziny spotkania. Dodatkowo pyszny poczęstunek sprawi, że do lunchu lub kolacji, będą mogli skoncentrować się wyłącznie na temacie eventu.


Nasza oferta przerw kawowych to:

  • Szeroki zakres asortymentu, ustalany indywidualnie. Od podstawowych przerw kawowych składających się z kawy, herbaty i zimnych napojów – po bogato wyeksponowany bufet. W naszych propozycjach są m.in przerwy kawowe połączone z bufetem śniadaniowym, na którym goście znajdą  owoce, jogurty, granole, mini kanapeczki czy tarty; przerwy kawowe deserowe z selekcją własnoręcznie wypiekanych ciast, owoców i słodkości oraz przerwy kawowe z pełnym bufetem przekąsek wytrawnych i słodkich. Każdą ofertę dopasujemy do życzeń klienta.
  • Parzymy tylko wysokiej jakości kawy – w wersji zarówno rozpuszczalnej, sypanej jak i kawy serwowanej z ekspresu. Zwracamy uwagę na różnorodność i jakość selekcji herbat i dostępność mleka roślinnego. Przekąski serwowane w bufetach przygotowujemy z najwyższą starannością, z zawsze świeżych składników w naszej firmowej kuchni.
  • Kompleksowo organizujemy przerwy kawowe na miejscu wskazanym przez klienta. Nasza usługa obejmuje również, przygotowanie i aranżacje stanowisk, postawienie stolików cocktailowych lub innych mebli cateringowych oraz pełną obsługę i zachowanie porządku podczas wydarzenia.
  • Proponujemy zarówno naczynia jednorazowe (w tym ekologiczne) jak i wielorazowe filiżanki, sztućce i talerzyki. Koncepcję dostosowujemy do formy wydarzenia i życzeń klienta.
  • Nasze stanowiska z kawą i napojami świetnie sprawdzają się również podczas wydarzeń plenerowych i sportowych, uroczystości na uczelniach i każdej okazji, na której uczestnicy z chęcią napiją się dobrej kawy.