Search
 

Catering na kwarantannie

Quantum Catering / Catering na kwarantannie

Catering dla pracowników w czasie kwarantanny

catering na kwarantannie
catering na dowóz
catering, dowóz, kwarantanna

Nietypowe sytuacje wymagają kreatywnych rozwiązań. Dostosowując się do obecnego kryzysu i związanych z nim obostrzeniami, wprowadziliśmy usługę indywidualnego dowozu posiłków dla Państwa pracowników, którzy przebywają na kwarantannie (np. ze względu na powrót z zagranicy) lub po prostu pracują zdalnie i nie mają dostępu do cateringu w miejscu pracy. Zakres naszego cateringu to zarówno ciepły, dwudaniowy obiad jak i całodzienne wyżywienie dla osób, które ze względu na izolację nie mają możliwości wyjścia na zakupy. Oferujemy proste i bezpiecznie rozwiązanie, dzięki któremu mogą Państwo zadbać o swoich pracowników.

Nasza oferta:

  • Dowóz pod wskazany adres wybranego zakresu cateringu – poszczególnych posiłków lub całodniowego wyżywienia. Cały proces dostawy i przygotowania posiłków wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i obsługi bezkontaktowej. Znamy i stosujemy wszystkie zalecane przez sanepid środki ostrożności, dzięki czemu nasza usługa jest wyjątkowo bezpieczna zarówno dla Państwa jak i naszych pracowników
  • Nasze menu to ciekawe propozycje zawierające zarówno polskie dania jak i propozycje z całego świata. Dzięki czemu każdy z naszych klientów otrzymuje zdrowe, smaczne i przede wszystkim zróżnicowane propozycje. Dbamy o zbilansowanie wartości odżywczych i odpowiednią kaloryczność posiłków. W naszej karcie znajdą się również opcje wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.
  • Oferujemy kompleksowy i wygodny system zamówień oraz płatności za posiłki. Bazując na naszym doświadczeniu proponujemy doradztwo w zakresie systemów finansowań wyżywienia.
  • Nasze potrawy przygotowujemy na bieżąco przed dostawą, co sprawia, że do Państwa pracowników trafi zawsze świeży i smaczny posiłek. Odpowiednie opakowania i sprawny transport zachowają wysoką jakość i prawidłową temperaturę naszych dań.