Search
 

Obsługa Domów Opieki Społecznej

Quantum Catering / Obsługa Domów Opieki Społecznej

Obsługa cateringowa Domów Opieki Społecznej

stołówka w domu opieki
catering w d.o.s
stacja bufetowa catering

Odpowiednie żywienie jest bardzo ważne dla funkcjonariuszy domów opieki. Dobra dieta poprawia zdrowie i samopoczucie, a wspólne posiłki ustalają rytm dnia i wpływają na relacje towarzyskie. W Quantum Catering posiadamy duże doświadczenie z dostarczaniem posiłków do Domów Opieki Społecznej z pełnym uwzględnieniem ich specyfiki. Bazujemy na wysokiej jakości produktach, prostym, ale smacznym menu i wysokich standardach BHP, tak aby nasze jedzenie było bezpieczne i dawało radość naszym klientom.

Nasza oferta obejmuje:

  • Obsługę cateringową domów opieki w szerokim zakresie. Podejmujemy się prowadzenia kuchni na terenie obiektu, serwowania posiłków w formie bufetów lub dostarczania gotowych porcji o ustalonej porze. Każdą z naszych usług wykonujemy kompleksowo w oparciu o nasze doświadczenie. Z przyjemnością pełnimy funkcję doradczą przy wyborze sposobu żywienia. Również ceny dostosowujemy optymalnie do zakresu działań.
  • Kompleksowo przygotowane menu w oparciu o współpracę z dietetykiem. Tworzymy zbilansowane posiłki odpowiednie dla pensjonariuszy w każdym wieku. Pracujemy na wysokiej jakości produktach od lokalnych dostawców, co sprawia, że nasze jedzenie jest smaczne i zdrowe. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – dbamy o odpowiednią ilość soli, unikamy ciężkich potraw i stosujemy się do zaleceń dietetycznych. W naszej ofercie znajdują się również dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.
  • Profesjonalizm i wysokiej klasy obsługę, zarówno przy przygotowaniu jak i transporcie i serwisie potraw. Dzięki centralnej kuchni, nasi szefowie mogą bezpiecznie i z odpowiednią dbałością przygotować posiłki dla placówek opieki społecznej, nawet jeżeli obiekt nie ma możliwości stworzenia zaplecza kuchennego. Nasi dostawcy oraz obsługa przykładają dużą wagę do tego, aby każdy otrzymał potrawy w odpowiedniej temperaturze i w wygodnej formie.