Search
 

O nas

Quantum Catering - profesjonalna firma cateringowa
2008
Początek naszej przygody
5000
Przepisów w naszej bazie
100000
Wydanych posiłków
1000000+
Pomysłów
Firma Cateringowa z Wrocławia

Poznaj Quantum Catering!

  • Gastronomię znamy od podszewki – Na rynku działamy już od 2008 roku!
  • Mamy bogate doświadczenie – Prowadzimy autorską restauracje oraz kantyny pracownicze
  • Zapewniamy catering na setkach eventów – galach, piknikach czy konferencjach
  • Pracujemy na najwyższej jakości produktach od lokalnych dostawców
  • Nasz zespół to pasjonaci z kreatywnym i profesjonalnym podejściem do kuchni
  • Wspieramy środowisko, dzięki działaniom CSR oraz ekologicznemu podejściu do naszej działalności
  • Stosujemy niebanalne, nowoczesne rozwiązania w gastronomii

Zajazd Krępicki

Jak gotujemy możesz sprawdzić również osobiście w naszej autorskiej restauracji! Zapraszamy do Zajazdu Krępickiego, zlokalizowanego przy ulicy Wrocławskiej 46 w Krępicach.

Zobacz stronę
logo zajazdu krępickiego
rękawica kuchenna
Innowacyjne przepisy

Nowatorskie podejście do smaków sprawia, że nasza kuchnia jest wyjątkowa.

warzywo
Doskonałe składniki

W naszej kuchni korzystamy tylko produktów od najlepszych, miejscowych producentów

paczka
Profesjonalna obsługa

Dokładamy wszelkich starań, by nasza obsługa stała na jak najwyższym poziomie

limonka
Bogate doświadczenie

Pracują dla nas wybitni szefowie kuchni z wieloletnim doświadczeniem zawodowym

Nasza historia

Quantum Catering już od 2008 świadczy profesjonalne usługi cateringowe w całej Polsce. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości posiłków oraz atrakcyjnych rozwiązań gastronomicznych. Prowadzimy samodzielne kantyny oraz stołówki pracownicze – gdzie odpowiadamy za każdy element wspólnych posiłków dla pracowników – od organizacji i zaopatrzenie, poprzez menu i obsługę.

Swoją kulinarną pasję pokazujemy także podczas organizacji cateringów na niezliczonej ilości eventów w całej Polsce. Nasze realizacje to kompleksowo i sprawnie działająca maszyna: spersonalizowane menu, kreatywna i efektowna aranżacja stanowisk oraz stołów, profesjonalna obsługa kelnerska i barmańska, widowiskowy live cooking oraz sprawna logistyka.

Każdy event, niezależnie od jego wielkości jest dla nas wyzwaniem, do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i sercem. Dzięki indywidualnemu podejściu do realizacji, wprowadzaniu niebanalnych rozwiązań i stałemu kontaktowi z klientem, nasz catering jest zawsze mocnym punktem wszystkich wydarzeń.

Doskonale wiemy jak ważną rolę odgrywają wspólne posiłki w trakcie pracy czy na firmowym wydarzeniu. Przy dobrym jedzeniu nawiązujemy nowe relacje, wymieniamy się doświadczeniami i spędzamy miło czas. To czas odpoczynku, naładowania akumulatorów przed kolejnymi wyzwaniami, a przede wszystkim – przyjemność z samego jedzenia. W Quantum Catering za nasz cel postawiliśmy sobie, aby te wspólne chwile sprawiały naszym klientów najwyższą satysfakcję. Dla nas każdy posiłek jest ważny – niezależnie czy to pracowniczy lunch w firmie czy uroczysta kolacja z okazji jubileuszu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze rozwiązania – nowoczesna organizacja, jakość produktów, smak potraw i perfekcyjna obsługa sprawiły, by naszym klientom każdy posiłek zapadał w pamięć.

Podstawową misją naszej firmy jest zapewnianie wysokiej jakości obsługi i potraw. Tego hasła trzymamy się w każdym elemencie naszej działalności. Uważamy, że to kluczowa cecha dobrego biznesu – zwłaszcza w gastronomii. Dlatego z należytą uważnością dobieramy dostawców, produkty oraz smaki. Zwracamy dużą uwagę na prezentację naszych dań oraz aranżację stanowisk oraz odpowiednią obsługa. Wychodzimy z założenia, że dbałość o szczegóły od początku do końca przekłada się na sukces każdej realizacji. Nasze podejście podzielają nasi wspaniali Klienci – zaufało nam wiele firm – znajdziecie je w dziale portfolio.

Pomagaj z nami!

Działania CSR

Co to jest CSR?

CSR (Corporate Social Responsibility) czyli  Społeczna Odpowiedzialność Biznesu to bardzo ważny aspekt w funkcjonowaniu nowoczesnej firmy. Ta strategia polega na działaniach wspierających m.in. środowisko, lokalną społeczność czy prawa człowieka. To także inwestowanie w rozwój własnych pracowników i angażowanie ich w działalność dla społeczeństwa, oraz sprawiedliwe praktyki rynkowe.  Dokładny zakres działań CSR opisuje norma ISO 26000 opublikowana 28 października 2010 przez Międzynarodową Organizację Standaryzacyjną.

Kluczem do prowadzenia skutecznej polityki proekologicznej i prospołecznej jest stosowanie jej na każdym etapie działalności. Istotne jest wdrażanie odpowiednich standardów podczas łańcucha dostaw,  współpracy z kontrahentami czy szkoleń dla pracowników. W czasach gdy dbałość o nasze otoczenie jest tak ważna – odpowiedzialna społecznie firma jest doskonałym partnerem dla biznesu.

Jakie działania CSR podejmujemy w Quantum Catering?

Filozofia naszej firmy to wysoka jakość w każdej sferze naszych dzialań. Dlatego działania CSR są dla nas niezwykle ważne. W Quantum Catering od początku działalności staramy się być firmą odpowiedzialną społecznie, a nasz system wartości budujemy w oparciu o najlepsze wzorce. Wierzymy, że odpowiednia postawa, szczególnie w branży gastronomicznej ma realny wpływ na otaczający nas świat. Dlatego, w naszych lokalach i usługach wprowadzamy szereg rozwiązań, w myśl kultowego motta, aby zmiany na lepsze zaczynać od siebie. Dlatego wraz z naszymi pracownikami dbamy o wysoką etykę pracy i ekologię. Traktujemy z szacunkiem naszą planetę, ograniczając do minimum ilości wyrzucanego jedzenia, zużywanej wody i energii. Udaje się to nam, dzięki dobremu planowaniu, znakomitej logistyce, doskonałym warunkom do przechowywania naszych dań i produktów oraz sprawnemu systemowi lokalnych dostaw. Jako firma cateringowa angażujemy się również w rozwój i pomoc lokalnych społeczności, dzięki czemu poznajemy nie tylko wymagania, ale i ofertę lokalnego rynku. Z przyjemnością nawiązujemy współpracę z niewielkimi producentami i rzemieślnikami z najbliższej okolicy, aby wspólnie tworzyć smaczną i wartościową gastronomię. Jesteśmy dumni z wprowadzonych przez nas rozwiązań i wiemy, że nasi klienci również doceniają odpowiedzialne praktyki biznesowe.