Search
 

Imprezy Firmowe

Quantum Catering / Imprezy Firmowe

Catering na imprezy firmowe

catering na imprezę firmową
catering event firmowy
bar, catering, eventy firmowe

Impreza firmowa to ważne wydarzenie dla każdego przedsiębiorstwa. Przygotowywana miesiącami, ma być zwieńczeniem dobrego okresu sprzedażowego, jubileuszem lub po prostu nagrodą dla pracowników i okazją do integracji. Pracownicy uwielbiają eventy. To dla nich doskonała motywacja do dalszej pracy, okazja do zapoznania się z firmowymi wartościami, a przede wszystkim możliwość dobrej zabawy ze współpracownikami. Firmowe uroczystości to również idealna okazja do zaprezentowania się przed klientami i kontrahentami, aby w dobrej atmosferze umocnić biznesowe kontakty.

W Quantum Catering, doskonale zdajemy sobie sprawę z roli imprez firmowych – w branży eventowej działamy od lat. Oferujemy kompleksową obsługę cateringową na wszelkiego rodzaju wydarzenia związane z działalnością przedsiębiorstwa. Duże doświadczenie i kreatywne pomysły sprawiają, że nasze realizacje są zawsze efektowne, a goście długo pamiętają dobre jedzenie i rewelacyjną obsługę. Wiemy także, że sprawny i punktualny catering jest kluczowy, by uroczystość przebiegła zgodnie z harmonogramem.

Nasza oferta imprez firmowych to:

  • Kompleksowa organizacja strefy cateringowej na imprezie firmowej. Zapewniamy wyposażenie  wszystkich stref w wysokiej jakości sprzęt gastronomiczny. Zajmiemy się zarówno organizacją zaplecza i przygotowania posiłków jak i pełną obsługą podczas przyjęcia – bufetów ciepłych oraz zimnych, stacji live cooking, stacji barmańskich, stref z deserami i wielu innych.
  • Kreatywne rozwiązania przy przygotowaniu bankietu. Śledzimy eventowe trendy oraz szukamy najlepszych rozwiązań. Optymalizujemy procesy obsługi gości, jednocześnie proponując znaną i wygodną klasykę.
  • Duże doświadczenie organizacyjne. Dzięki czemu wiemy na co zwracać uwagę, przy planowaniu menu, rozmieszczeniu stanowisk, czasu wydawania dań. Mamy kontrolę nad przepustowością, temperaturą posiłków i napojów, szybkością obsługi i porządkiem w naszych strefach. Sprawny oraz punktualny catering jest kluczowy, aby impreza firmowa przebiegła zgodnie z harmonogramem.
  • Indywidualnie przygotowane przez naszych szefów kuchni menu. Dopasowujemy je zawsze go charakteru uroczystości, sezonowości produktów oraz indywidualnych życzeń naszych klientów. Nasze propozycje potraw są zawsze różnorodne i zachwycają smakiem.
  • Pełna i profesjonalna obsługa. Nasi szefowie kuchni, kelnerzy i barmani zadbają o szybki i uprzejmy serwis, a nasz zespół techniczny o porządek i odpowiednią aranżację na każdej cateringowej stacji. Zasze zwracamy uwagę na odpowiednią liczebność naszej obsługi, dzięki czemu każdy event przebiega bardzo sprawnie.

Obsługujemy bankiety firmowe, gale, jubileusze, otwarcia inwestycji, konferencje, targi, spotkania integracyjne, imprezy plenerowe i wiele innych.  Każdą imprezę firmową traktujemy indywidualnie i nasze propozycje przygotowujemy na podstawie wspólnych ustaleń.