Search
 

Pikniki Firmowe

Quantum Catering / Pikniki Firmowe

Catering na imprezach plenerowych

W trakcie pikników firmowych, które są eventami całodniowymi, catering zawsze jest jednym z najważniejszych elementów wydarzenia.

grill na pikniku firmowym
impreza plenerowa
strefa gastronomiczna piknik firmowy

Imprezy plenerowe to doskonały sposób spędzania czasu latem, wiosną oraz jesienią. To często całodniowe wydarzenia wypełnione atrakcjami i przeróżnymi aktywnościami. Kluczowym zadaniem jest zapewnienie uczestnikom stałego dostępu do cateringu i napojów, oraz sprawna organizacja strefy gastronomicznej.

Quantum Catering zapewnia kompleksową obsługę eventów na świeżym powietrzu. Duże doświadczenie i bogate zaplecze sprzętowe pozwala nam na wykonanie profesjonalnej usługi cateringowej w niemal każdym terenie, niezależnie od dostępności źródeł prądu czy bieżącej wody.

Nasza oferta obejmuje:

  • Pełną organizację i aranżację strefy gastronomicznej: ław oraz stołów, zadaszenia (także hal namiotowych), stref chillout. Stworzymy wygodną i dostosowaną do ilości uczestników przestrzeń, uwzględniając ciągi komunikacyjne i rozkład pozostałych atrakcji.
  • Dowolne strefy cateringowe: stanowiska grillowe, bufety ciepłe i zimne, stacje live cooking, strefy dla dzieci. Każda przestrzeń zostanie przez nas odpowiednio zaaranżowana dla wygody uczestników oraz przystosowana do jak najszybszego wydawaniu potraw.
  • Indywidualnie przygotowane menu: zarówno pod kątem zakresu jak i ilości porcji. Pracujemy na najlepszych, lokalnych produktach – zakres menu zawsze dopasowujemy do budżetu i potrzeb klienta, oferując także nasze doradztwo lub konsultacje z dietetykiem.
  • Profesjonalnie przygotowane strefy z napojami i alkoholem. Dbamy o łatwy dostęp i odpowiednią temperaturę naszych napojów zarówno ciepłych jak i zimnych.
  • Obsługę podczas całego wydarzenia: nasi profesjonalni kucharze, mistrzowie grilla, barmani, kelnerzy oraz serwis sprzątający zadba o płynność i doskonałą obsługę całej strefy gastronomicznej.
  • Zapewniamy także profesjonalną logistykę całego przedsięwzięcia. Catering na Twoim pikniku firmowym wszystkim zapadnie w pamięć na długo!