Search
 

Obsługa Inwestycji

Quantum Catering / Obsługa Inwestycji

Obsługa Inwestycji firmowych

obsługa inwestycji
obsługa inwestycji w firmie
bufet pracowniczy

Świetną alternatywą dla posiłków regeneracyjnych na dowóz, jest dedykowany bufet dla pracowników na terenie inwestycji. Quantum Catering zapewnia szybką i kompleksową usługę stworzenia kantyny lub bufetu na budowie, w zakładzie pracy czy dowolnej przestrzeni z której korzystać mogą Państwa pracownicy podczas wykonywania codziennych zadań. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zorganizować bufet w zaledwie kilka dni, gdzie pracownicy będą mogli cieszyć się ciepłymi i regularnymi posiłkami. Niewątpliwą zaletą kantyny jest fakt, że pracownicy mają do niej dostęp przez cały czas w godzinach jego otwarcia, dzięki czemu mogą wybrać najlepszą dla siebie porę na posiłek i dostosować własną przerwę do trybu pracy.


Nasza oferta bufetów pracowniczych zawiera:

  • Organizację bufetu pracowniczego w zaledwie kilka dni. Kompleksowo zajmiemy się całym projektem: od wyposażenia części jadalnej i serwisowej, po każdy najmniejszy szczegół. Mają już Państwo infrastrukturę gastronomiczną? Z przyjemnością podejmiemy się prowadzenia bufetu, dostosowując gotowe już zaplecze do najwyższych standardów.
  • Doradztwo bazujące na doświadczeniu naszych specjalistów, w zakresie wyboru miejsca, logistyki i organizacji przedsięwzięcia. Pełny konsulting w zakresie asortymentu i systemów wydawania posiłków.
  • Spersonalizowane menu, oparte na rozporządzeniu dotyczącego posiłków regeneracyjnych z zachowaniem odpowiedniej kaloryczności i temperatury. Przede wszystkim to jednak smaczne i zdrowe propozycje opracowane przez naszych szefów kuchni. W ofercie znajdują się również dania wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe na życzenie klienta. Nasze kantyny zaopatrujemy również ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.
  • Pełną organizacja systemu sprzedaży i dofinansowania posiłków dla pracowników, w zależności od polityki naszych klientów. Terminale oraz czytniki kart pracowniczych pomogą w sprawnej realizacji.
  • Profesjonalna i uprzejma obsługa, zachowująca najwyższe standardy BHP.

Są państwo zainteresowani tylko dowozem posiłków regeneracyjnych? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cateringową w zakładce Posiłki Regeneracyjne.