Search
 

Posiłki Regeneracyjne

Quantum Catering / Posiłki Regeneracyjne

Pracownicze Posiłki Regeneracyjne

a
a
a

Posiłki Regeneracyjne są bardzo ważnym elementem każdego dnia w pracy. Zapewniają pracownikom regularne, dobrze zbilansowane posiłki co ma duży wpływ na ich samopoczucie i energię do dalszej pracy. Zdrowy i wysokokaloryczny obiad, szczególnie podczas pracy fizycznej, jest niezastąpiony.

Wspólne posiłki o jednej porze maja także wymiar integracyjny, ułatwiają zaplanowanie przerw i optymalizują plan dnia. Sprawna dostawa posiłków pozostawia pracownikom także więcej czasu na odpoczynek.

W Quantum Catering mamy duże doświadczenie w organizacji posiłków regeneracyjnych dla firm i ich pracowników. Dzięki temu mogą mieć Państwo pewność, że świadczona przez nas usługa będzie najwyższej jakości, a zarówno firma jak i zatrudnieni będą w pełni zadowoleni ze współpracy.


Dlaczego warto wybrać nasza ofertę?

  • Dowozimy posiłki w niemal każde miejsce: na nowo powstające inwestycje, budowy, do zakładów pracy czy strefy prac terenowych. Każdy przypadek traktujemy i wyceniamy indywidualnie.
  • Nasze menu jest układane przez profesjonalistów. Bierzemy pod uwagę standardy żywienia zbiorowego proponując proste, smaczne i odpowiednie dla każdego posiłki. W naszej ofercie znajdują się również potrawy wegetariańskie, wegańskie i bezglutenowe.
  • Zapewniamy posiłki regeneracyjne zgodne z rządowymi  rozporządzeniem o posiłkach profilaktycznych i napojach (sprawdź tutaj!), zachowując m.in. odpowiednią kaloryczność i temperaturę.
  • Nasz catering jest odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed utratą ciepła. Dzięki temu dostarczane przez nas posiłki mają odpowiednią temperaturą i zachowują najwyższą jakość.
  • W procesie planowania posiłków regeneracyjnych nasi Klienci mogą liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Polecamy również sprawdzone systemy zamówień oraz dofinansowań posiłków regeneracyjnych. Dzięki wspólnym ustaleniom finalnie otrzymują Państwo kompleksowy, sprawnie funkcjonujący system dostarczania posiłków regeneracyjnych.
  • Jako alternatywę dla dowozu posiłków, oferujemy także stworzenie od postaw bufetu lub kantyny w miejscu państwa inwestycji lub miejscu pracy w zaledwie kilka dni. Szczegółową ofertę przedstawiamy w zakładce Obsługa Inwestycji.